Refrigerant Sistemler

Refrigerant Sistemler

Soğuk Odalar

Soğuk odalar, etlik, sebzelik, difriz(dondurulmuş gıda), sağlık ürünlerinin muhafazasında veya özel saklama ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilebilmektedir.

 

Soğuk Oda Kapıları

Menteşeli Soğuk Oda Kapıları, genellikle yüzey kullanılarak imal edilmektedir. Eğer istenirse farklı sac malzemesi kullanılarakta üretilebilmektedir. Panel yüzey sacları ile aynı aynı olacak şekilde hazırlanır. Kullanılacak yere göre farklı eşik yüksekliklerine göre imal edilebilmektedirler.

 

Soğutma Cihazları

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak 1.198 Watt – 14.590 Watt soğutma kapasitesi aralıklarında 33 ayrı model olarak üretilir. Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı veya deniz suyu sogutmalı kondenserlidir. Dış hava şartlarına uygun olarak kasetlenmiştir. Avrupa Birliği normlarına uygun olup CE markalı olarak imal edilir. Dış ünite azot şarjlı olarak teslim edilir. Elektrik panosu ve tüm otomatik kontrol elemanları ile birlikte montaja hazır olarak sevk edilir.


Soğuk Oda Panelleri

Endüstriyel soğuk oda panelleri, standart 111cm eninde olup, 50 cm 'den 1000 cm 'ye kadar uzunluklarda, CE ve ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Panel kalınlıkları 50 - 60 - 80 - 100 - 120 - 150 - 180 ve 200 mm olarak üretilmekte, poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit şeklinde olarak üç ana malzemeden oluşmaktadır. Yüzey kaplamalarında talebinize göre çeşitli alternatiflerimiz mevcuttur.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Marine Chiller

FDS chiller cihazları FDS fan coil ünitelerine yazın soğuk su ve kışın sıcak su &uu

Roof-Top Klima Sistemi

Roof-Top Sistemleri

Havalandırma Fanları

Genel Özellikler

Yorumlar