Air Handling Unit

Air Handling Unit

1.700 – 100.000 m³/h hava debisi aralığında ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma fonksiyonlarına sahip 7/24 klimatize edilmiş hava şartlarına ihtiyaç duyan alanlarda (Otel, Alışveriş & İş Merkezleri, Hastane vb.) kullanılmak üzere dizayn edilmiş modüler, esnek, enerji verimli klima santrallerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.     


Panel ve Gövde Yapısı

İç ve dış paneller galvaniz çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve PVC kaplı sac metallerden imal edilmektedir. Ünitelerde ısı ve ses yalıtımı sağlamak için sandviç paneller arasında poliüretan, cam yünü ve taş yünü dolgu malzemeleri uygulanmaktadır.


Profil Yapısı

Dış yapıyı oluşturan profiller 6063_AlM gSi0.5 Alüminyum Ekstruzyondur, dış iskelet sistemini birleştiren köşe ve omega parçaları profil yapıya tam uyumludur ve polyamid malzemeden imal edilmiştir. Panel yüzeylerine tam sızdırmazlığı sağlamak amacıyla EPDM sızdırmaz contalar yerleştirilmiştir.

 

Mekanik Özellikler

Klima Santralleri ayrıca EN 1886 standartlarına göre; Gövde Dayanımı, Hava sızdırmazlık (+) 700 Pa ve (-) 400 Pa, Filtre By-Pass oranı, Isıl Geçirgenlik ve Isıl Köprüleme testleri yapılarak üretilmektedir.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Roof-Top Klima Sistemi

Roof-Top Sistemleri

A/C Air Conditioning

FDS MARİNE TYPE MDA olarak üretilen ürünümüz deniz suyu soğutma

Havalandırma Fanları

Genel Özellikler

Yorumlar